Jdi na obsah Jdi na menu
 


HOKEJ

Příspěvky

Chrudim bude hrát v 1.hokejove lize

11. 4. 2008

Chrudimští hokejisté vyhráli základní část základní část a zaslouženě postupují do druhé nejvišší soutěže.
 

Baráž 2008

11. 4. 2008

Dnes je naprogramu baráž kde s dozvíme kdo bude hrát nový ročník v nejvišší soutěži .
 

Bokroš v Českých Budějovicích

10. 4. 2008

 Ernest Bokroš je skutečně novým trenérem hokejistů budějovického Mountfieldu. Potvrzuje se tak informace čtvrtečního Práva, že kouč Josef Jandač po čtyřech letech od mužstva odchází a nahradí ho právě slovenský kouč, který přivedl v roce 2004 k titulu Zlín.
 

Z Chomutova odchází kapitán Radek Šíp

8. 4. 2008

Chomutovský kapitán Radek Šíp odchází z Chomutova protože klub již o něj neměl zájem.Ale už je pravděpodobné že v Chomutově zůstane např.Jaroslav Hašek nebo Stanislav Mikšovic.

 

Na srazu hokejové reprezentace chyběli zranění Marek a Rolinek

31. 3. 2008

Bez útočníků Jana Marka z Magnitogorsku a Tomáše Rolinka z Pardubic se sešla v sobotu v podvečer česká hokejová reprezentace v Havlíčkově Brodu před dvěma přípravnými zápasy s Běloruskem. První utkání je na programu ve středu v Třebíči, druhé o den později v Havlíčkově Brodu. Marek je zraněný, má problémy s ramenem a kolenem. Rolinek si léčí zánět v lokti a do přípravy se zapojí v pondělí.

 

Chtěli jsme to znovu po roce proti Ústí zkusit, litovali Chomutovští

31. 3. 2008

Dvakrát za sebou se dostali hokejisté Chomutova do finále první ligy a podruhé na svého soupeře nestačili. Zatímco v loňské sezóně prohráli v severočeském derby s Ústeckými Lvy těsně 2:3, v letošním ročníku vypadli 0:4 na zápasy s Mladou Boleslaví. „Určitě loni to bolelo více, protože to bylo zpestřené tím, že kdyby se vyhrála liga, tak by se šlo do extraligy,“ řekl po prohraném finále útočník Chomutova Petr Jíra.

 

Ústí bude v baráži favoritem, Boleslav chce však postoupit

31. 3. 2008

Mladá Boleslav ve finále prokázala, že na hokejisty Chomutova se jí daří, když se svým soupeřem naposledy prohrála v základní části v únoru 2006. Ani ve finále na ni Severočeši recept nenašli, a tak může družina Richarda Krále slavit postup do baráže o extraligu. „Stálo nás to spoustu sil, Chomutov byl velice vyrovnaný soupeř,“ uznal kapitán středočeského celku.